28.09.2014

Żel z Centellą na cellulit i rozstępy - SPOSÓB NA BRZUCH


No i mamy kolejny wpis o roślinie uwielbianej przez medycynę niekonwencjonalną, a już na pewno estetyczną... ZAPRASZAM do lektury szczególnie wszystkich odchudzających się! :)

"...

Zgodnie z poprzednimi zapowiedziami przedstawiam wam kolejny uwielbiany przeze mnie kosmetyk, który promuje na stronie głównej bloga. Dlaczego tak go lubię? Co to jest centella asiatica i co ma wspólnego z żelem na cellulit i rozstępy? Tego dowiecie się z mojego dzisiejszego artykułu. 

Centalla asiatica to wąkrota azjatycka, która jest cenioną rośliną medycyny ajurwedyjskiej jednej z najstarszych metod leczenia, głównie w Indiach. Medycyna ajurwedyjska w swoich założeniach dzieli organizm ludzki na ciało i duszę. W leczeniu bardzo ważna więc jest przyczyna choroby, a nie tylko skutki.

W medycynie ajurwedyjskiej więc organizm traktowany jest jako całość, a nie brane jest pod uwagę to, że organizm składa się z poszczególnych organów.

Proces leczenia podzielony jest na etapy: przygotowanie, terapia właściwa, oczyszczanie i regeneracja.

Dlaczego o tym wszystkim piszę? Bo wąkrota azjatycka jest jedną z roślin, które są wykorzystywane w leczeniu oraz jedną z roślin, która doskonale sobie radzi z cellulitem i rozstępami. Idąc tym tropem jeśli będziemy stosować metody leczenia jakie stosowane są w medycynie ajurwedyjskiej i usuwać przyczyny, a nie tylko skutki, będzie nam łatwiej pozbyć się pomarańczowej skórki i blizn na skórze.
0 komentarze:

Prześlij komentarz