25.09.2015

Jak się pozbyć rozstępów w trzech krokach -TIPS & TRICKS

Kolejny fajny post na temat rozstępów wrzuciła autorka bloga TIPS & TRICKS. Dlatego zapraszam do lektury, a ja tymczasem przedstawiam wam trzech moich sprzymierzeńców do walki z rozstępami jeśli chodzi o rośliny i zioła :)

zdrowie.wp.pl

Trzech sprzymierzeńców do walki z rozstępami:

Algi - wchodzą w skład większości kosmetyków przeciw rozstępom, a to dlatego, że działają obkurczająco, odżywiają skórę i wzmacniają ją, dzieki czemu skóra nie pęka tak łatwo nie tworzą sie na niej rozstępy. Zawierają mnóstwo mikro i makroelementów oraz cenny jod.

Żeń-Szeń – rewitalizuje, regeneruje, poprawia ukrwienie skóry i ułatwia jej odnowę, żeń-szeń bardzo często wchodzi w skład kosmetyków ze względu na działanie antyoksydacyjne, antyrozstepowe i antycellulitowe.

Rokitnik - zawiera witaminy C, A i E jest zatem wspaniałym antyoksydantem, usuwa wolne rodniki dzięki czemu skóra się nie starzeje tak szybko, ma działanie gojące, przeciwzapalne, owoce rokitnika zawierają ponad 100 różnych składników odżywczych i substancji bioaktywnych bogatych w witaminy grupy B, K, P i kwas foliowy.

A o walce z rozstępami więcej przeczytacie TUTAJ --->
http://ekstrarady.blogspot.com/2015/09/jak-sie-pozbyc-rozstepow-w-trzech.html0 komentarze:

Prześlij komentarz