21.06.2016

Chudnij jak szalona po wypiciu tego napoju!


Dostajecie czasem na skrzynkę mailową tzw. spam? Mi się to niestety bardzo często zdarza. Nie wiem czy kliknęłam coś przez przypadek, czy wypełniłam jakąś ankietę i mój mail trafił do tych wszystkich spamujących nagminnie firm, w sumie to nieistotne. Zwykle nie otwieram maili pochodzących z nieznajomych adresów, ale tym razem zrobiłam wyjątek I w sumie nie żałuję, bo przynajmniej dowiedziałam się czegoś "mądrego".
Mail zachęcił mnie do kliknięcia w przycisk "przeczytaj" bo tytuł był następującej treści: "CHUDNIJ JAK SZALONA PO WYPICIU TEGO NAPOJU". Do najszczuplejszych nie należę, więc kliknęłam, od tak z ciekawości..
I co się kryło w mailu?
Ku mojemu zdziwieniu był to przepis na łatwy do przygotowania napój odchudzający, oto jego przepis:2 łyżki cynamonu
1 łyżka miodu
litr wody

Gdy to wszystko zmieszamy dzielimy ten litr napoju na pół i wypijamy w dwóch porcjach. Pierwsze pół litra na pusty żołądek po przebudzeniu, druga porcję natomiast przed snem i też dobrze żeby przynajmniej 30 minut wcześniej nie jeść nic.

Hmm, myślę sobie... to wcale nie jest takie głupie. Cynamon to jest doskonała przyprawa, która zalecana jest w diecie. Cynamon wchodzi w skład niemal wszystkich kosmetyków wyszczuplających. Kawę cynamonową poleca się do picia osobom odchudzającym się, nawet peeling z cynamonem jest podobno najlepszy na cellulit. A napój ten ma oczyścić naszą krew i zmusić organizm do spalania tkanki tłuszczowej.

Próbował już ktoś?

1 komentarze:

Kaprysek pisze...

Nie próbowałam, ale w sumie przepis prosty można spróbować ;)

Prześlij komentarz